Sme tu pre Vás.

V Blackwater Digital zaisťujeme aby sa Váš nápad stal realitou.

Programové prehlásenie

Naša misia je posunúť Váš biznis na vyšší level — digitálny level.

Naša vízia

V Blackwater Digital sa snažíme byť pre klientov strategická opora v digitálnom priestore, ktorá mnohým bohužiaľ chýba. Chceme, aby vaše podnikanie rástlo s využitím digitálneho priestoru a aby ste naplno využívali všetky príležitosti, ktoré tento priestor poskytuje. Veríme, že sa nenájde podnik, ktorý by nemal prospech z prítomnosti v digitálnom priestore.

Veríme, že služby digitalizácie a automatizácie je možné ponúkať za rozumnú cenu a prispôsobiť ich zákazníkovi tak, aby z toho mal čo najväčší prínos. Toto je dôvod, prečo sa v Blackwater Digital snažíme každý deň tento cieľ postupne napĺňať. Koniec koncov, to je dôvod prečo podnikáme. Aby sme tu boli, keď to zákazník skutočne potrebuje.

Naša motivácia

Našou motiváciou je splniť našu víziu. To znamená ponúkať spoľahlivú spoluprácu ohľadom digitalizácie a automatizácie procesov, tak aby zákazník mal z toho čo najviac a mohol využiť všetky príležitosti. To nás motivuje byť zodpovednými a vždy navyšovať latku toho, čo je možné, aby sme si odviedli čo najlepšiu prácu.

Táto motivácia a toto presvedčenie je to, čo nás ženie vpred odo dňa, keď sme začali podnikať. Reakcia našich klientov, hlavne potom čo vidia čo sme pre nich pripravili a keď sú spokojní s výsledkom, je tou najlepšou možnou odmenou, akú si môže firma želať. A to je to, čo nás motivuje byť tou najlepšou možnou verziou Blackwater Digital. Aby týchto reakcií bolo čo najviac.

Náš tím

Boris Kraus

Vedúci marketingu a predaja

„Ako spoločník aj ako obchodník som hrdý na to, že napĺňam potreby zákazníkov, až dokým nie sú úplne spokojní. O tom by podľa mňa malo byť podnikanie. Byť tu, keď vás zákazník naozaj potrebuje.“

Matúš Kollár

Vedúci web dizajnu a vývoja

„Zrealizovať predstavu zákazníka je pre mňa vždy privítaná výzva. Prináša mi radosť keď môžem premeniť Vašu víziu na realitu a práve preto som tu.”